AKMAN TEKSTİL TİC. VE SAN. A.Ş. GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu gizlilik politikası, Akman Tekstil Tic. Ve San. A.Ş. (Kısaca “Akman” olarak anılacaktır.) ’ ye ait internet sitesi www.akman-tekstil.com üzerinden kullanıcıların www.akman-tekstil.com de bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunmasının şartlarını düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

www.akman-tekstil.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Akman, kişisel bilgilerin ve www.akman-tekstil.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Akman a bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Akman tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Akman’ ın bu nedenle herhangi bir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Akman haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Akman tarafından da güncellenebilecektir.

Akman, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

www.akman-tekstil.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Akman gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.